Model DNR240PS24-1
Manufacturer XP Power
Content 1 piece
Weight 1500 g
Dimensions 150×100×150mm
Item ID 1234591145
Item ID 1234591145
XP Power
XP Power DNR240PS24-1 Switching Power Supply 24VDC 240W